بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

مجله سیب سبز – شقايق جعفري: در آغاز فصل گرم و تعطيلات كه سفرها و گشت و گذار دوچندان مي‌شود، مراقبت از پوست در برابر تابش مستقيم آفتاب توجه بيشتري مي‌خواهد؛ فرقي ندارد كه پوست‌تان خشك است يا چرب.

ضدآفتاب‌هايي كه در اين مطلب معرفي كرده‌ايم، براي تمام پوست‌ها مناسبند و علاوه بر ضد لك بودن و محافظت در برابر نور شديد خورشيد، مرطوب‌كننده‌های مناسب براي آبرساني به پوست‌هاي آسيب‌ديده محسوب مي‌شوند. پس با دقت در ميان محصولات زير بگرديد و با هدف مراقبت از شادابي و زيبايي پوست كرمی مناسب انتخاب كنيد.

زره سبك و بي‌رنگ در برابر خورشيد

يكي از شايع‌ترين مشكلات پوستي كه در سال‌هاي اخير به اوج خود رسيده، پيري زودرس پوست و متوسل شدن ما به هزار و يك روش براي بازيابي جواني و شادابي آن است اما بايد قبول كنيم كه هيچ راهي مانند مراقبت نمي‌تواند طبيعت و زيبايي ما را برگرداند.

 
پس زير اين آفتاب سوزان نياز به كرم‌هايي است كه از پوست در مقابل اشعه‌هاي آسيب‌رسان و سرطان‌زا محافظت كرد. كرم «فتودرم مكس بيودرما» قوي‌ترين فيلتر در برابر اشعه آفتاب است و تركيب فوق‌العاده سبك آن به پوست شما حسي بي‌نظير نرم و لطيف مي‌دهد. از طرفي اين ضدآفتاب بي‌رنگ است و به سادگي روي پوست نشسته و هيچ چربي روي پوست شما باقي نمي‌گذارد و پوست را سفيد نمي‌كند. در كنار همه اين ويژگي‌ها اين محصول با دوام است و سلول‌هاي پوست را از عمق رطوبت‌رساني مي‌كند.

بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک

روش مصرف:

 هر روز پيش از قرار گرفتن در آفتاب، كرم را به صورت و گردن زده و هر دو ساعت يك بار مصرف آن را تكرار كنيد.


 
ضد آفتاب ورزشكاري

گاهي پوست ما در برابر گرما كم مي‌آورد و عرق مي‌كند تا جايي كه هيچ كرم پودر و ضد آفتابي روي آن دوام نمي‌آورد. اگر اين مشكل شما هم هست، بهتر است در انتخاب كرم‌هاي روزانه‌اي كه قرار است ساعت‌ها از پوست شما محافظت كند، دقت و سليقه بيشتري به خرج دهيد. ضدآفتاب «سان سنس ايگو» نمونه‌اي از اين كرم‌هاست كه با دوام بالا در برابر آفتاب و حتي آب تا ساعت‌ها از نفوذ اشعه مادون قرمز و نورهاي نامرئي و مضر آفتاب جلوگيري مي‌كند.

بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک

اين محصول كه با پايه مرطوب‌كننده براي رطوبت رساني و نرم كردن پوست در فصول مختلف سال طراحي شده است، تركيبات سبك از پايه شير دارد كه با جذب سريع و كمترين ايجاد حساسيت، پوست شما جوان، زيبا و شاداب مي‌ماند. از طرفي عيار حفاظتي يا همان SPF 50 اين كرم آن را به ضد آفتابي محبوب در فصل تابستان به ويژه براي ورزشكاران تبديل كرده است.

روش مصرف:

30 دقيقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، ضدآفتاب را مصرف و در صورت نياز در ميانه روز دوباره آن را تمديد كنيد.


 
جنگ شا‌بلوط با آفتاب

اگر اصولا عادت به استفاده از كرم‌هاي ضدآفتاب نداريد بايد به‌زودي فاتحه پوست زيبا و سالم خود را بخوانيد چون هيچ عاملي مانند اشعه آفتاب تاثيرات مخربي روي پوست نمي‌گذارد. پس در قدم اول سهل‌انگاري را كنار بگذاريد و با كمي مطالعه بهترين كرم را براي خود انتخاب كنيد اما چرا اينها را گفتيم چون هيچ كرمي مانند ضدآفتاب «گينو» نمي‌تواند تاثيرات كم و بيش آفتاب را كه از گذشته روي صورت‌تان جا خوش كرده، برطرف كند. اين كرم با حداكثر محافظت در برابر نور آفتاب با كمك DNA‌هاي محافظ، فيلترهاي تقويت شده پيري و لك‌دار شدن پوست را تا سال‌ها به تعويق مي‌اندازد. اين محصول داراي ويتامين E و ضدراديكال‌هاي آزاد است و با كمك عصاره شاه بلوط موجود در خود پوست را از عمق رطوبت‌رساني مي‌كند.

بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک

روش مصرف:

قبل از قرار گرفتن در آفتاب ضد آفتاب را استفاده كنيد و با هر بار شست‌وشو يا شنا دوباره آن را تمديد كنيد.


 
ضد آفتابي از عصاره آلوئه‌ورا

اگر انتخاب شما از ميان محصولات مختلف نوع گياهي و استاندارد آن است بايد مطمئن باشيد تا پوست‌تان در برابر آفتاب زره محكم و قابل اطميناني دارد. ضد آفتاب تخصصي «ليراك» از بهترين تركيبات ضدچروك و ضدآفتاب تشكيل شده تا از افتادگي پوست در اثر تابيدن آفتاب جلوگيري كند اما از ويژگي‌هاي ديگر آن كمپلكس محافظ سلولي اين كرم است که با تركيبي كه از ويتامين E و عصاره گل فرانچي دارد روند جوان‌سازی پوست را سرعت می‌بخشد اما از همه اينها مهم‌تر ليراك در ضدآفتاب خود سه تركيب مرطوب‌كننده و التيام‌بخش شامل روغن ياسمن، آلوئه‌ورا و گليسيرين گياهي دارد كه در مدت مصرف آن هيچ ردي از پيري و خشكي روي پوست‌تان باقي نمي‌ماند و در آخر مي‌توانيد مطمئن باشيد كه هيچ لكي در اثر آفتاب روي صورت‌تان جا خوش نمي‌كند.

بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک

روش مصرف:

ضد آفتاب «ليراك» را قبل رفتن زير آفتاب روي پوست زده و هر چهار ساعت آن را تجديد كنيد.


 
ضد آفتاب چند كاره

شايد هزينه كردن براي محافظت از پوست جاي دوري نرود چه بسا كه ممكن است سال‌ها بعد چند برابر آن هزينه را انجام دهيد تا جواني و شادابي پوست شما به روزهاي اوج خود برگردد اما آفتاب و آسيب‌هايش از آن دسته اتفاق‌هايي هستند كه مي‌تواند براي شما گران تمام شود. با همه اين تفاسير اگر براي انتخاب محصولي استاندارد با تاثير فوق‌العاده مشكل مالي نداريد، مي‌توانيد سراغ يكي از بهترين محصولات در اين زمينه برويد. ضد آفتاب چندكاره كلينيك علاوه بر مهار كردن اشعه‌هاي مضر آفتاب، خاصيت ضد چروك و ضد لك هم دارد و به گفته متخصصان بازار زيبايي در طول مدت استفاده از آن تمام نيازهاي پوست شما را برطرف مي‌كند. اين ضدآفتاب همچنين داراي تركيب رنگي است كه به عنوان كرم پودر عمل كرده و ديگر نيازي به استفاده توام با فونديشن نخواهيد داشت.

بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک

روش مصرف:

ضد آفتاب كلينيك را روزها قبل از خارج شدن از منزل روي پوست‌تان ماساژ دهيد.


 
ضد آفتاب ويتامينه

محافظت از پوست كار چندان ساده‌اي هم نيست چون صدها عامل داخلي و خارجي وجود دارد كه سلامت پوست را تهديد مي‌كنند. بهتر است با كمك محصولات تاييد شده متخصصان از نفوذ هر گونه اشعه مضر يا مواد آسيب‌رسان جلوگيري كنيد. ضدآفتاب و تسكين‌دهنده «اون» كه از مواد مرطوب‌كننده تشكيل شده، ضد التهاب است و به خاطر دوام بالا انتخاب بسياري از خانم‌هاي امروزي است. اين كرم حاوي ويتامين E است كه از آفتاب سوختگي و پيري زودرس پيشگيري مي‌كند و اجازه نمي‌دهد اشعه‌هاي آفتاب با نفوذ به پوست باعث ايجاد چروك‌های متعدد و لك شود. از طرف ديگر اين محصول در مقابل آب و تعريق مقاوم است و به دو صورت رنگي و ساده در بازار موجود است.

بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک

روش مصرف:

10 دقيقه قبل رفتن به زير آفتاب مصرف و در صورت نياز مصرف آن را تكرار كنيد.


 
تابستاني بدون چروك و لك

متخصصان به استفاده روزانه از ضدآفتاب در تمام فصول سال است اما اين نياز با گرم‌تر شدن هوا و تابش مستقيم آفتاب دو چندان مي‌شود چرا كه در هواي گرم و خشك تابستان پوست مستعد لك‌دار و در نهايت تيره شدن است.

بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک

از همه مهم‌تر بروز چروك‌هاي كم و زياد است كه به خاطر اثرات اشعه مضر آفتاب روي صورت‌مان جا خوش مي‌كنند. بنابراین پوست براي مقابله با اين همه اتفاق نياز به سپري مقاوم و آسيب‌ناپذير دارد؛ سپري به شكل كرم ضدآفتاب و ضدچروك كلارنس كه با خاصيت مرطوب‌كنندگي و ضدچروك خود محافظ قوي پوست‌هاي حساس و روشن در برابر اشعه مضر UV است. از طرفي تركيبات گياهي اين محصول باعث شده بدون ايجاد حساسيت تا ساعت‌ها به پوست‌تان رطوبت برساند و ساختار سبك آن احساس دلنشيني از خنكي را در شما ايجاد كند.

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

شاید دوست داشته باشید:

دانلود pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم

خرید pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید پی دی اف کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید کتاب […]

جهت دانلود کتاب مکانیک کوانتومی کلیک کنید !

دانلود pdf کتاب مکانیک کوانتومی حسین بیانی پوران پژوهش تعداد صفحه : 730 حجم : 182 مگابایت کیفیت : خوب […]

پی دی اف کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران گلابچی

جهت دانلود این کتاب کلیک کنید   دانلود کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران اثر محمود گلابچی – فیدیبو https://fidibo.com › … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.