عمل زیبایی واژن

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

برترین‌ها: امروزه در دوره‌وزمانه‌ای زندگی می‌کنیم که زیبایی اهمیت زیادی دارد مخصوصا برای خانم‌ها! داشتن ظاهری زیبا و آراسته آرزوی هرکسی است و خوشبختانه عمل‌های زیبایی زیادی هم برای رسیدن به این آرزو وجود دارد. یکی از عمل‌های زیبایی که مخصوص خانم‌هاست و ممکن است خیلی از شما تابه‌حال با آن مواجه نشده باشید عمل زیبایی واژن است.

شما خانم‌ها باید همانقدر که به زیبایی صورت و اندام خود اهمیت می‌دهید به زیبایی اندام تناسلیتان هم توجه کنید تا هم اعتمادبه‌نفستان بالا رود و هم زندگی زناشویی بسیار خوبی را کنار شریک زندگیتان تجربه کنید.

عمل زیایی واژن که همان لابیاپلاستی است، روش‌های متعدد دارد که در این مطلب انواع آن را با هم می‌خوانیم.

قبل از هرچیزی لازم است تا ناحیه تناسلی را بهتر بشناسیم تا بدانیم که این عمل زیبایی دقیقا با چه هدفی انجام می‌شود.

عمل زیبایی واژن

انواع لابیا

دو قسمتی که در عمل زیبایی واژن درگیر هستند لابیا‌های بزرگ و کوچک هستند.

لابیا ماژور: لابیا ماژور یا لابیای بیرونی دو لایه پوستی است که از تپه ونوس روی استخوان شرمگاهی تا ناحیه پرینه ادامه دارد؛ که وظیفه پوشش دهی و محافظت از ساختار‌های حساس و داخلی مانند دهانه واژن، لابیا مینورا و کلیتوریس را بر عهده دارد.

لابیا مینور یا لابیا داخلی: دو لایه پوست در هر سمت دهانه واژن است که بین لابیا ماژور قرار دارد. لابیا مینور از نظر رنگ و اندازه در بین خانم‌ها متفاوت است. لابیا مینور از کلیتوریس به سمت پایین در هر دو طرف دهانه واژن کشیده شده است. مختلفی را برای خانم‌ها ایجاد کند.

گاهی بر اثر عواملی خاص در برخی از افراد لابیا‌های مینور از لابیا‌های ماژور بزرگ‌تر شده و حالت بیرون‌زدگی پیدا می‌کنند و باعث به‌وجودآمدن ظاهر نازیبا می‌شوند که در این مواقع انجام عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی پیشنهاد می‌شود.

دلایل بزرگ و بدفرم‌شدن لابیا‌های مینور چیست؟

 • برخی علل ژنتیکی یا مادرزادی
 • تغییرات هورمونی در دوران بلوغ یا بارداری
 • زایمان
 • روابط جنسی

عمل زیبایی واژن چرا لازم است؟

شکل اندام تناسبی و لابیا‌های خانم‌ها مدل‌های مختلفی دارد و ممکن است با گذر زمان تغییر شکل داده و دچار مشکلاتی شوند. لب‌های واژن بزرگ یا ناهموار می‌تواند مشکلات مختلفی را برای خانم‌ها ایجاد کند.

برخی از این مشکلات به شرح زیر است:

 • درد در حین مقاربت جنسی
 • داشتن ظاهری تمیز و زیبا
 • اصلاح عدم تقارن ظاهری واژن
 • کم بودن تحریک کلیتوریس به دلیل پوست اضافه کلاهک کلیتوریس
 • درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت‌هایی مثل دوچرخه سواری
 • ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ مثل شلوار‌های چسبان و جین
 • احساس کشیدگی، سایش و سوزش در هنگام ورزش

عمل زیبایی واژن به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که در ادامه آورده‌ایم.

عمل زیبایی واژن

۱. عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی به سه روش انجام می‌گیرد که ممکن است به صورت بیهوشی کامل یا بی‌حسی موضعی باشد.

سه روش رایج لابیاپلاستی

لابیاپلاستی با لیزر: در روش لابیاپلاستی با لیزر، برش‌ها با لیزر زده می‌شوند به همین دلیل جراح قابلیت ایجاد برش‌های بسیار ظریف و دقیقی را دارد. این روش بدون درد و خونریزی انجام می‌گیرد.

لابیاپلاستی با جراحی: لابیاپلاستی با عمل جراحی یعنی عملی که برش‌های آن با تیغ جراحی صورت گیرد. در طی این عمل پزشک با نشان‌دار کردن لابیا‌ها برای حذف بخش‌های اضافی، اقدام به حذف لابیا‌ها با تیغ جراحی می‌کند. در انتها نیز بخش‌های باقی‌مانده را به هم بخیه می‌زند.

سافرینگ: روش بدون جراحی سافرینگ با استفاده از یک تکنولوژی خاص و دستگاه خاصی، بیشتر در کشور‌های آمریکایی و اروپایی انجام می‌شود در این روش از چاقو و لیزر برای کوچک کردن لبیا‌ها استفاده نمی‌شود. برای انجام سافرینگ در ابتدا فرد باید قبل از عمل معاینه، بررسی و مشاوره شود. در روش سافرینگ فرد دردی را احساس نمی‌کند و با کمترین میزان خونریزی این عمل انجام می‌شود. از این روش برای سفید کردن و تغییر شکل لابیا‌ها و همچنین هموروئید نیز استفاده می‌شود.

۲. تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن نیز روش‌های گوناگونی دارد:

تنگ کردن واژن با نخ یا لیفتینگ

یکی از روش‌های تنگ کننده واژن، تنگ کردن واژن با استفاده از نخ می‌باشد. از بهترین متد‌های روز دنیا برای تنگ کردن واژن، لیفتینگ عضلات واژن با استفاده از نخ است. نخ‌های تنگ کننده واژن در دو جهت بالا بردن پرینه را فراهم می‌آورد. نخ‌های همگرای دو جهتی شرایط عمل لیفت عضلات پرینه را به یک جراحی سرپایی تبدیل کرده، که حتی خونریزی نخواهید داشت و در بسیاری از مواقع بدون بیهوشی و تنها با بی حسی موضعی صورت میگیرد.

تنگ کردن واژن با نخ یا لیفتینگ، دو روش دارد:

 • روش اول: مکانیکال
 • روش دوم: کلاژن سازی

روش مکانیکال

شیوه اول حالت سریع برای این عمل است و در کوتاه مدت باعث تنگی ناحیه واژن خواهد شد. در این روش واژن فرد لیفت می‌شود و میزان تنگ شدن آن به میزان ایده آل میرسد. در این روش هیچ نیازی به بی هوشی شخص نیست و این روش عاری از هر عوارضی، چون خونریزی و درد و تورم است.

روش کلاژن سازی

این شیوه در بلند مدت روشی موثر‌تر خواهد بود چرا که با ایجاد کلاژن سازی در ناحیه واژن باعث میشود بافت‌های این ناحیه به حالت ارتجاعی خود باز گردند و فرم بهتری به خود بگیرند.

عمل زیبایی واژن

تنگ کردن واژن با لیزر

امروزه از رایج‌ترین روش‌های درمانی می‌توانیم به لیزردرمانی اشاره کنیم، در این روش درمانی لیزر اقدام به تنگ کردن واژن می‌کند و از این رو شکل ظاهری ژنیتال بهتر می‌شود. این روش هم کاملا بدون درد و خونریزی است و به‌صورت سرپایی انجام می‌شود.

تنگ کردن واژن با جراحی

تنگ کردن واژن با جراحی به دو روش پرینورافی و واژینوپلاستی صورت می‌گیرد. از روش واژینوپلاستی برای درمان شل‌شدگی و افتادگی عضلات دیواره واژن استفاده می‌شود، ولی پرینورافی برای پارگی پرینه واژن کاربرد دارد.

تنگ کردن واژن با تزریق چربی

در این روش از چربی‌های بدن خود فرد به قسمت واژن پیوند زده می‌شود. انجام این پروسه نیاز به بیهوشی عمومی ندارد و با بی حسی موضعی و بدون درد صورت می‌گیرد.

فواید عمل زیبایی واژن

 • به دلیل تصحیح فرم ناحیه تناسلی باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می‌شوند.
 • در بهبود روابط جنسی نقش بسیار بسزایی دارند.
 • عمل زیبایی واژن یا واژینوپلاستی در صورتیکه با لیزر صورت گیرد، باعث تقویت عضلات کف لگن نیز می‌شود.

هر چند که عمل‌های زیبایی جنبه زیبایی دارند و از نظر بسیاری از محققان جنبه درمانی ندارند، اما کیفیت زندگی برخی از افراد پس از انجام عمل‌های زیبایی، افزایش می‌یابد و زندگی بهتری خواهند داشت.

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

شاید دوست داشته باشید:

دانلود pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم

خرید pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید پی دی اف کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید کتاب […]

جهت دانلود کتاب مکانیک کوانتومی کلیک کنید !

دانلود pdf کتاب مکانیک کوانتومی حسین بیانی پوران پژوهش تعداد صفحه : 730 حجم : 182 مگابایت کیفیت : خوب […]

پی دی اف کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران گلابچی

جهت دانلود این کتاب کلیک کنید   دانلود کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران اثر محمود گلابچی – فیدیبو https://fidibo.com › … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.