لیفت ابرو (بدون جراحی)

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

لیفت ابرو (بدون جراحی)
 
چهره و به طور واضح‌تر چشم و ابرو، اولین اعضای چهره هستند که در ارتباط با افراد مورد توجه قرار می‌گیرد. بسیاری از رفتار‌ها و اشارات با استفاده از چشم‌ها و ابرو‌ها صورت می‌گیرد. تاثیرات جاذبه زمین، افزایش سن، خشکی پوست و کاهش اثر کشسانی پوست باعث ایجاد تغییراتی در حالت کلی چهره و به خصوص در ناحیه‌ی اطراف چشم ها، ابرو‌ها و پیشانی می‌گردند. این تغییرات کم کم توانایی افراد برای ابراز حالات مختلف را کاهش می‌دهند، طوری که بافت‌های پیشانی و ابرو به تدریج شل شده و افتادگی ابرو به چشم‌ها حالتی نیمه خوابیده، عبوس یا افسرده می‌دهد. با روش‌هایی می‌توان این تاثیرات را خنثی کرد و چهره را به حالت اولیه‌ی خود بازگرداند.
 
لیفت ابرو (بدون جراحی)
 
جهت مشاوره رایگان با کلینیک ایرانیان کلیک کنید.
 

انواع روش‌های لیفت و بالا بردن ابرو و پیشانی در این مطلب به شما ارائه می‌شود.
 
لیفت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟
 
لیفت ابرو در سنین ۴۰ تا ۶۰ سالگی رایج‌تر است. با این حال لیفت ابرو برای کسانی که ابرو‌های افتاده دارند بسیار مناسب است. لیفت ابرو همچنین برای افرادی که ابرو‌هایی خسته، گرفته و اخمو دارند، افرادی که بدنبال لیفت زیبا و ظریفی در ناحیه ابرو هستند، افرادی که خطوط ناهماهنگی دور ابرو و بین دو ابرویشان ایجاد شده و پوست اضافی ابرویشان روی پلکشان قرار گرفته مناسب است.
 
لیفت ابرو چطور انجام می‌شود؟
 
لیفت ابرو نیاز به بیهوشی کامل یا بیهوشی موضعی دارد که انتخاب آن بستگی به تشخیص پزشکتان دارد. جراحی لیفت ابرو حدود یک الی سه ساعت طول می‌کشد.
 
لیفت ابرو به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. انتخاب روش مناسب بستگی به هدف و نتیجه‌ای که شما خواهان آن هستید، ارتفاع پیشانی و چین و چروک بین ابروهایتان دارد.
 
انجام قطعی لیفت ابرو از طریق جراحی کلاسیک و جراحی آندوسکوپی قابل انجام است. لیفت ابرو بدون جراحی نیز انجام می‌شود، که راه‌هایی موقتی است مانند لیفت ابرو با نخ، لیفت ابرو با بوتاکس، لیفت ابرو با لیزر و … که به نسبت ارزان‌تر هستند مراقبت کوتاه تری نیازدارند.
 
برای افرادی که پیشانی بلندی (بیش از ۷ سانتی متر) دارند بهترین روش، لیفت ابرو از طریق برش  خط مو (Hairline) است.
 
برای افرادی که ارتفاع پیشانی شان کمتر از ۷ سانتی متر است و دارای چین و چروک‌های ناشی از اخم بین ابرو‌ها هستند، بهترین روش، لیفت ابرو با استفاده از روش آندوسکوپیک است که با دوربین و برش‌های کوچک در محل رویش مو‌ها در پوست سر ایجاد می‌شود که علاوه بر لیفت ابرو، چین و چروک‌های ناشی از اخم نیز با این روش قابل از بین بردن است.
 
برای افرادی که ارتفاع پیشانی شان کمتر از ۷ سانتی متر است و بین ابروهایشان چین و چروک ندارند، لیفت تیمورال (شقیقه) روش مناسبی است. در این روش در نواحی شقیقه در محل رویش مو‌ها دو برش داده می‌شود و لیفت قسمت خارجی ابرو‌ها انجام می‌شود و در محل بین ابرو‌ها تغییری ایجاد نمی‌شود.
 
 

لیفت ابرو (بدون جراحی)لیفت ابرو (بدون جراحی)

همین حالا با تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۵۹۰۰

 
انتخاب روش مناسب بستگی به شرایط بدن و پوست شما و نظر پزشکتان دارد. در ادامه چند روش لیفت ابرو را به طور مختصر مرور می‌کنیم:
 
۱. لیفت ابرو با جراحی کلاسیک
 
توجه داشته باشید که این روش با بیهوشی کامل انجام می‌شود. بطور معمول برش بر روی خط مو یعنی خط بین پیشانی و محل شروع رویش مو‌ها انجام می‌شود.
 
جراح، پوست را از عضله‌ی زیرین آزاد می‌کند، آن را می‌کشد و پوست اضافه را جدا می‌کند. در این مرحله ماهیچه‌هایی که باعث خطوط اخم می‌شوند نیز تضعیف می‌شوند، درنتیجه چین و چروک‌های بین دو ابرو ازبین می‌روند. در پایان برش ایجاد شده بخیه زده می‌شود.
 
این روش برای چین و چروک‌های شدید بسیار مناسب است و پایداری آن از همه‌ی روش‌های دیگر بیشتر است، ولی دوره‌ی ریکاوری آن طولانی‌تر است و برای آقایانی که طاسی دارند مناسب نیست.
 
۲. لیفت ابرو با جراحی آندوسکوپی
 
در این روش لیفت ابرو هم از بیهوشی کامل در حین جراحی استفاده می‌کنند. چند برش کوچک در بالای پیشانی داده می‌شود و با استفاده از وسیله‌ای به نام آندوسکوپ محل‌های موردنظر برای ایجاد تغییرات مشخص می‌شود. آندوسکوپ وارد برش‌ها می‌شود و امواجی را به مانیتور می‌فرستد. سپس پوست پیشانی با ابزار ویژه‌ی این کار به سمت بالا کشیده می‌شود تا در محل مناسب قرار گیرد.
 
این روش برای افتادگی‌های ملایم و متوسط مناسب است و بدلیل اینکه برش‌های محدودی ایجاد می‌کند درنتیجه عوارض کمتر و دوره‌ی درمان کوتاهتری دارد. این روش علاوه بر بالا بردن ابروها، پوست اطراف ابرو‌ها و پیشانی را صاف‌تر می‌کند و چین و چروک هایشان را ازبین می‌برد.
 
۳. لیفت ابرو با نخ
 
در این روش برش‌هایی در داخل مو‌های ابرو به قطر سه تا چهار میلی متر ایجاد می‌شود و نخ‌هایی از جنس نایلون در ابرو پیوند می‌خورد. این نخ‌ها غیرجذبی و بسیار مقاوم هستند. در این روش با گرفتن و جمع کردن پوست شل شده و تحریک کلاژن‌ها در اطراف پوست ابرو، لیفت ابرو انجام می‌گیرد. این نخ‌ها باعث محو کردن افتادگی پوست می‌شوند و به جز ابرو در قسمت‌های مختلف مانند پوست اطراف لپ ها، خطوط دور لب، گردن و غبغب و … استفاده می‌شوند.
 
در روش لیفت ابرو با نخ، ابرو‌ها درحد کم تا متوسط بالا کشیده می‌شوند و حالتی طبیعی دارد و چهره مصنوعی بنظر نمی‌رسد. در این روش قسمت بیرونی ابرو‌ها بیشتر از قسمت درونی بالا کشیده می‌شود. توجه داشته باشید که لیفت ابرو با نخ یک روش دائمی نیست و اثر آن بعد از ۱۲ الی ۱۸ ماه تجزیه می‌شود و ازبین می‌رود و شما باید مجددا لیفت ابرو را انجام دهید.
 
۴. لیفت ابرو با تزریق بوتاکس
 
در این روش ابتدا از یک کرم بی حس کننده استفاده می‌شود و سپس بوتاکس در داخل یا اطراف ماهیچه‌های موردنظر تزریق می‌شود.
 
لیفت ابرو با تزریق بوتاکس حدود چند دقیقه طول می‌کشد و به مدت ۳ الی ۵ ماه ماندگاری دارد. این روش می‌تواند با روش‌های دیگر لیفت ابرو ترکیب شود و نتیجه‌ی بیشتری بدهد. این روش برای ازبین بردن چین و چروک‌های پیشانی و دور چشم و خطوط اخم مناسب است، پوست را شاداب و صاف می‌کند و حتی روند رشد چین و چروک‌های جدید را کندتر می‌کند. این روش هزینه و عوارض کمی دارد، دوره‌ی ریکاوری آن بسیار سریع و آسان است و شما بعد از تزریق بوتاکس نیاز به استراحت ندارید و می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهید.
 
۵. لیفت ابرو با هایفو
 
در عمل لیفت ابرو با هایفو، از امواج اولتراسوند برای تحریک تولید کلاژن استفاده می‌شود. در این روش، بدون ایجاد برش و جراحی، امواج اولتراسوند به لایه‌های زیرین پوستی نفوذ کرده و به ترمیم و بازسازی آن می‌پردازند. یکی از مزایای بالا بردن ابرو با هایفو این است که در این روش، با مانیتورینگ پیوسته فرآیند، پزشک می‌تواند با دقت بیشتری به اعمال اشعه‌های هایفو به بافت‌های پوست پرداخته و نتیجه دقیق تری را از لیفت ابرو به دست بیاورد. پوست ناحیه ابرو و پیشانی پس از یک جلسه هایفوتراپی به تدریج کشیده و سفت می‌شود و چهره بیمار را جوان‌تر می‌کند. 
 
عمل لیفت ابرو با هایفو در یک جلسه انجام شده و در نهایت به سفت شدن عضلات و جوانسازی پوست بیمار منجر می‌شود. بهترین کاندیدا برای انجام لیفت ابرو با هایفو افرادی هستند که از دوران نقاهت طولانی عمل‌های جراحی اجتناب می‌کنند. اثرات نهایی عمل لیفت ابرو با هایفو پس از ۳ الی ۶ ماه مشخص خواهد شد.
 
آمادگی قبل از عمل جراحی لیفت ابرو
 
با وجود اینکه به ساده بودن عمل لیفت ابرو اشاره شد، اما فراموش نکنید که این عمل در هر صورت نوعی جراحیست و با توجه به ناحیه‌ای که قرار است تحت جراحی قرار گیرد حتی یک اشتباه ممکن است صدماتی جبران ناپذیر به زیبایی و سلامتی شما وارد کند.
 
 1. برای عمل لیفت ابرو باید از سلامتی کامل برخوردار باشید.
 2. دو هفته قبل از جراحی و چهار هفته بعد از جراحی سیگار نکشید.
 3. ممکن است مجبور به اجتناب از الکل و برخی دارو‌ها باشید. مثلا اگر آسپرین یا سایر دارو‌های ضد التهابی استفاده می‌کنید جراح از شما می‌خواهد که برای مدت مشخصی آن‌ها را نخورید. زیرا این دارو‌ها خونریزی را افزایش می‌دهند.
 4. اگر مو‌های بلندی دارید که برای عمل مزاحمت ایجاد می‌کند ممکن است مجبور شوید آن‌ها را کوتاه کنید.
 5. افرادی که پوست کلوئیدی دارند حتما باید قبل از عمل با پزشک خود مشورت کنند.
 
مراقبت‌های پس از عمل لیفت ابرو
 
 1.  بعد از عمل لیفت ابرو باید از محل عمل و سرتان به خوبی مراقبت کنید و از انجام فعالیت‌هایی که به سرتان فشار می‌آورد دوری کنید.
 2. بهتر است سرتان در سطح بالاتری از بدنتان قرار بگیرد و ترجیحا از دو بالش استفاده کنید.
 3. یخ یا کیسه‌ی آب گرم را روی زخمتان نگذارید و فقط از پماد‌ها و دارو‌هایی که پزشکتان تجویز کرده استفاده کنید.
 4. حدود یک هفته بعد از عمل، برای جدا کردن بخیه به پزشکتان مراجعه کنید.
 5. بعد از آن می‌توانید به فعالیت‌های معمولتان برگردید و فقط کمی کبودی به جا می‌ماند که بتدریج ازبین می‌رود.
 6. توجه داشته باشید که باید فعالیت‌های روزانه‌ی سنگین یا تمرینات سنگین ورزشی را به دست کم ۳ ماه پس از انجام عمل موکول کنید.

 

لیفت ابرو (بدون جراحی)

جهت مشاوره رایگان با کلینیک ایرانیان کلیک کنید.

لیفت ابرو (بدون جراحی)

همین حالا با تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۵۹۰۰

روشهای نوین کاشت مو

آدرس شعب کلینیک ایرانیان

شعبه زعفرانیه: خیابان آصف، میدان شهید اعجازی، ساختمان آصف، طبق سوم، واحد ۷

شعبه دولت: خیابان دولت، بین دیباجی و محسنیان، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، پلاک ۱۳۸، طبقه اول

شعبه سعادت آباد: سعادت آباد، میدان شهرداری، خیابان ریاضی بخشایش، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، طبقه اول

شعبه تهرانپارس: فلکه اول تهرانپارس، خیابان رشید جنوبی، تقاطع خیابان حسینی، پلاک ۴۲ طبقه اول واحد ۲

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

شاید دوست داشته باشید:

دانلود pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم

خرید pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید پی دی اف کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید کتاب […]

جهت دانلود کتاب مکانیک کوانتومی کلیک کنید !

دانلود pdf کتاب مکانیک کوانتومی حسین بیانی پوران پژوهش تعداد صفحه : 730 حجم : 182 مگابایت کیفیت : خوب […]

پی دی اف کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران گلابچی

جهت دانلود این کتاب کلیک کنید   دانلود کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران اثر محمود گلابچی – فیدیبو https://fidibo.com › … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.