کدام جراحی لاغری مناسب شماست؟

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

کدام جراحی لاغری مناسب شماست؟
چاقی موضعی معضلی است که امروزه اکثر افراد این روز‌ها دچار آن هستند و علاقه‌مند به این هستند که در مدت زمان کوتاهی بتوانند این مشکل را در بدن خود حل کنند؛ و بسیاری از افراد علاقه‌ای به گرفتن رژیم‌های غذایی سخت و انجام ورزش‌های طولانی مدت ندارند و دوست دارند هرچه سریع‌تر از شر چربی‌های مازاد بر شکم خود رها شوند و یا زندگی شغلی و گرفتاری‌های روزمره وقت کافی برای فعالیت‌های مستمر ورزشی برای آن‌ها نمی‌گذارد. به همین علت بهترین و موثرترین راه برای این‌گونه افراد استفاده از تکنولوژی‌های جدید و به روز است.

 

دستگاه جدید در مجموعه ویووسنتر باعث می‌شود بدن افراد بدون هیچ‌گونه عوارضی یک تا دو سایز کم شود و به تناسب اندام مورد دلخواه خود برسند. در واقع این دستگاه یک تکنولوژی است که در آن امواج ضعیف الکتریکی برای انقباض و انبساط انفرادی عضلات استفاده می‌شود که این انقباض و انبساط با افزایش میزان سوخت‌وساز بدن و چربی‌های موضعی باعث از بین رفتن آن‌ها می‌شود.

افراد با استفاده از این دستگاه می‌توانند طی ۱۰ جلسه ۳۰ الی ۴۰ دقیقه‌ای وزن بدن خود را تا یکی دو سایز بدون هیچ‌گونه عوارضی بر بدن و بدون انجام هر گونه فعالیت ورزشی کاهش دهند.

تمام متخصصان بر این عقیده هستند که این تکنولوژی جدید لاغری یک شبیه‌ساز ورزشی است که هر عضله را به تنهایی مجبور به انقباض و انبساط می‌نماید تا به این طریق چربی‌های انباشته‌شده بر روی آن از بین برود.

استفاده از روش بسیار بی خطر و سریع است و هر شخصی که دچار تناسب بدنی نامناسب باشد با استفاده از این دستگاه می‌تواند به راحتی سایز‌های بدن خود را کاهش دهد و یک ظاهر متناسب‌تری داشته باشد.

نظر متخصصین سلامت بر این است که برای کاهش وزن موثر افراد استفاده از یک رژیم غذایی کاهنده وزن در کنار استفاده از این روش می‌تواند موثرتر باشد.

معرفی روشی برای لاغری موضعی بدون ورزش و رژیم غذایی

چاقی‌های موضعی امروزه معضلی هستند که بسیاری از خانم‌ها دچار آن هستند و دوست دارند که در مدت زمان کوتاهی بتوانند این مشکل را در بدن خود حل نمایند.

دستگاه جدید لاغری ویوو چیست؟

دستگاهیست برای لاغری که به نوعی تحریک الکتریکی ماهیچه‌ها Electrical Muscle Stimulation یا (EMS) روشی است که با استفاده از پالس‌های الکتریکی ماهیچه‌ها را تحریک می‌کند و موجب شکل‌گیری و لاغری آن‌ها می‌شود. یکی از مزایای این دستگاه این است که فرد به جای اینکه تنها کاهش وزن داشته باشد، کاهش سایز خواهد داشت؛ بنابراین استفاده از این دستگاه برای کسایی که وزنشان پایین میاید، اما سایز آن‌ها تغییری نمی‌کند، بسیار مناسب است.

 

کدام جراحی لاغری مناسب شماست؟

 

تکنولوژی دستگاه لاغری ویوو چیست؟

بسیاری از مردم آرزو دارند بدون گرفتن رژیم غذایی خاص و یا انجام فعالیت‌های ورزشی معینی سریع لاغر شوند و از شر چربی‌های مازاد بر روی شکم خود رها شوند. به همین دلیل در جستجوی موثرترین راه‌ها در این زمینه می‌باشند. اما آیا واقعا امکان دارد روشی وجود داشته باشد که بتواند این کار را انجام دهد؟
باید گفت تکنولوژی است که در آن از امواج ضعیف الکتریکی برای انقباض و انبساط انفرادی عضلات استفاده می‌شود که این انقباض و انبساط‌ها با افزایش میزان سوخت و ساز چربی‌های موضعی باعث از بین رفتن آن‌ها می‌شود.

نحوه عملکرد دستگاه لاغری ویوو بر چیست؟

سیستم کار این دستگاه به هیچ عنوان مشابه کمربند‌های ویبراتور نمی‌باشد بلکه دقیقا بالعکس عمل می‌کند.

سیستم کار دستگاه‌های ویبراتور به این صورت است، هنگامی که شما از کمربند‌های ویبراتور برای لاغری موضعی استفاده می‌کنید در حقیقت با استفاده از سیستم ویبراتور یا همان ضربه زدن به چربی‌های موضعی شما اقدام به کوبیدن و سفت کردن چربی‌ها در آن موضع می‌کنید، و اقدام به کم کردن سایز خود می‌کنید که این عمل به صورت موقت می‌باشد و با استفاده‌نکردن مدتی کوتاه از ویبراتور، دوباره بافت چربی‌ها حالت سفتی خود را از دست داده و حجم چربی‌ها بازگشت پیدا می‌کند.

اما سیستم کار این دستگاه به این شرح است که با ایجاد فرکانس (پالس الکتریکی) و انتقال آن بین بافت‌های چربی باعث تخریب چربی‌های به هم چسبیده می‌شود.

چربی‌هایی که مدت‌ها روی هم انباشته شده و سفت شده‌اند به نحوی متلاشی و خرد می‌شوند که آماده دفع و خارج شدن از منفذ‌های پوستی هستند.

با استفاده مداوم طی چند جلسه، این سیستم باعث می‌شود چربی‌ها هر روز خردتر و متلاشی‌تر شوند تا حدی که با انجام کار‌های روزمره و پیاده‌روی‌های روزانه معمولی خود تعریق زیادی کرده و چربی‌ها سریعتر از بدن خارج شوند.

به‌طور طبیعی دفع شدن چربی‌های بدن از منفذ‌های پوستی همراه با آب بدن صورت می‌گیرد و چربی به تنهایی از بدن خارج نمی‌شود، در اینجا به افرادی که به خصوص بعد از استفاده از این دستگاه، از دستگاه ترمودرمی (کمربند حرارتی) استفاده می‌کنند، نوشیدن ۷ تا ۸ لیوان آب در طول روز توصیه می‌شودکه جهت تعریق بیشتر و دفع بیشتر چربی‌ها کمک چشمگیری می‌کند.

در این روش، چون چربی‌ها از بدن خارج می‌شوند و در بدن باقی نمی‌مانند، افراد پس از لاغرشدن به هیچ عنوان دچار برگشت وزن نمی‌شوند و وزن و سایز آن‌ها به صورت ثابت باقی می‌ماند.

حتی اگر از هیچ نوع رژیم غذایی پیروی نکنید با استفاده مداوم از این محصول به طور دائم می‌توانید تناسب اندام خود را حفظ نمائید.

با این روش شما می‌توانید پس از، از بین بردن چربی‌ها عملیات عضله‌سازی را با همین روش انجام دهید و عضله‌هایی که مدت‌ها در زیر بافت چربی ضعیف شده‌اند و فرم اولیه خود را از دست داده‌اند را نیز تقویت کنید و در اندام خود فرم مناسب و عضله‌ای ایجاد نمائید.

‏در مجموعه ویوو تحت نظر متخصصین لاغری و تناسب اندام، برای شما پکیج‌های مناسب با مشخصات بدنی، فردی و ذائقه‌ای شما در نظر گرفته می‌شود تا در کوتاه‌ترین زمان، بهترین و بالاترین بازدهی را در این زمینه داشته باشید.

همواره تفکر ما این است که، شما شایسته بهترین و بروزترین خدمات را با کیفیتی در سطح استاندارد‌های بالای جهانی هستید و ما در تمام مراحل کنار شما حضور داریم تا بهترین اتفاق برایتان رقم بخورد.

این دستگاه باعث لاغری قسمت‌های زیر در بدن می‌گردد:

 • شانه و زیر بغل
 • غبغب و گردن
 • لاغر شدن بازو‌ها
 • دور شکم و پهلو
 • ران و باسن
 • لاغر شدن حجم کلی بدن

از این دستگاه لاغری چه استفاده‌های دیگری می‌شود؟

 • برای بهبود و تقویت ماهیچه‌هایی که در مدت طولانی مورد استفاده قرار نگرفته‌اند.
 • برای شکل‌دهی به عضلات بدن جهت تناسب و زیبایی اندام
 • برای بهبود ماهیچه‌های شکم بعد از زایمان در خانم‌ها
 • برای بهبود افتادگی بیضه یا افتادگی سینه
 • کاهش سایز یک نقطه خاص از بدن

فواید این دستگاه چربی سوز چیست؟

یکی از مزایای فارادیک این است که نیازی نیست فرد کار خاصی انجام دهد، می‌تواند روی تخت دراز بکشد و دستگاه ورزش او را تأمین می‌کند. به علاوه، دستگاه لاغری موضعی فارادیک می‌تواند تنها یک نقطه را تحت تأثیر قرار دهد و فقط به طور خاص همان نقطه را لاغر کند. دیگر مزایای آن عبارت‌اند از:

 • افزایش خون‌رسانی که موجب انتقال اکسیژن و مواد غذایی به ماهیچه‌ها می‌شود و همچنین مواد زائد را از ماهیچه‌ها حذف می‌کند. این کار باعث بهبود ظاهر و عملکرد ماهیچه می‌شود.
 • انقباض ماهیچه‌ها باعث می‌شود حالت ماهیچه بهتر شود.
 • تحریک سلول‌های عصبی (نورون‌ها) با حس خوشایندی همراه است.
 • تحریک ماهیچه موجب تغییر در عروق خونی شده که به پوست رنگ بهتری می‌دهد.
 • انقباض ماهیچه‌ها جریان مایع لنفی را بهبود بخشیده و به از بین بردن مواد زائد کمک می‌کند.

طول درمان با این دستگاه چقدر است؟

طول درمان با این دستگاه در هر جلسه حدود ۴۰-۳۰ دقیقه است، اما به دستورات سازنده یا شرایط مشتری نیز بستگی دارد.
همچنین بهتر است ۳-۲ جلسه در هفته به مدت ۶-۴ هفته این جلسات برگزار شود. بعد از اتمام دوره درمان، حدوداً هر دو هفته باید یک‌بار درمان تکرار شود.

برنامه‌های دیجیتال این دستگاه شامل:

 1. لاغری
 2. فرم دهی سینه
 3. ورزش مصنوعی
 4. کاهش درد

همچنین دارای:

 • ۲۰ سیم و پد خارجی
 • پد‌های مخصوص فرم‌دهی سینه
 • کش‌های مخصوص نگهدارنده‌ی پد

تنها با یکبار امتحان دستگاه متوجه فرق فرکانس‌دهی این دستگاه با دیگر دستگاه‌های مشابه موجود در کلینیک‌های لاغری می‌شوید.

دیگر خدمات کلینیک پوست، مو، زیبایی و لاغری ویووسنتر

 


کلینیک پوست ومو لاغری و لیزر ویوو سنتر
دکتر بهاره پورعسگری

کدام جراحی لاغری مناسب شماست؟

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

vivocenter@

کدام جراحی لاغری مناسب شماست؟

همین حالا تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۸۰۱۲۰۹
۰۲۱-۸۸۸۰۱۳۷۷
۰۲۱-۸۸۸۰۱۳۸۱
۰۹۱۲۳۴۹۸۶۱۲

کدام جراحی لاغری مناسب شماست؟
vivocenter@

کدام جراحی لاغری مناسب شماست؟

خیابان ولیعصر روبه‌روی پمپ بنزین زرتشت نبش، کوچه نوربخش، ساختمان بهرام طبقه دوم واحد ۶

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

شاید دوست داشته باشید:

دانلود pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم

خرید pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید پی دی اف کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید کتاب […]

جهت دانلود کتاب مکانیک کوانتومی کلیک کنید !

دانلود pdf کتاب مکانیک کوانتومی حسین بیانی پوران پژوهش تعداد صفحه : 730 حجم : 182 مگابایت کیفیت : خوب […]

پی دی اف کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران گلابچی

جهت دانلود این کتاب کلیک کنید   دانلود کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران اثر محمود گلابچی – فیدیبو https://fidibo.com › … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.