عوارض تزريق ژل به صورت

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

عوارض تزريق ژل به صورت
 
 
عوارض تزريق ژل به صورت
همین حالا تماس بگیرید
۰۲۱-۲۶۸۵۱۸۵۴
۰۲۱-۲۲۷۰۳۱۳۴
۰۲۱-۲۶۸۵۱۸۲۷
۰۹۱۰۶۷۶۷۹۱۴
 

تزریق ژل و فیلر‌ها هیچ عوارضی ندارد اما …

 1. استفاده از ژل‌ها و فیلرهای ارزان قیمت که مورد تایید وزارت بهداشت نیست.
 2. استفاده از ژل‌ها و فیلرها با ماندگاری دائم (مثل ژل پاژ که در گذشته به کار می رفت).
 3. تزریق ژل و فیلر در مراکز غیر معتبر.

متخصصین کلینیک با استفاده از بهترین مارک‌های ژل و فیلر معتبر (دارای مجوز رسمی) به منظور افزایش جذابیت چهره شما با استفاده از تکنیک های مدرن و به‌روز برای فرم دهی لب‌ها و گونه‌ها و نیز درمان چروک‌های صورت و رفع خط خنده و نیز با استفاده از ژل‌ها و فیلرهای نسل جدید (هیالورونیک) که ماده‌ای طبیعی (پروتئین کلاژن) و کاملاً سازگار با بدن می باشد، اقدام به زاویه صورت و فک و فرم‌دهی چانه (بدون جراحی – سرپایی) می نماید.

 

 

تزریق ژل و فیلر لب و گونه (متناسب با سایر اجزای صورت با حفظ فرم طبیعی لب و گونه) 

برای برجسته‌سازی برخی اعضای بدن از جمله گونه و لب‌ها روش‌های نوینی در دنیای پزشکی وجود دارد. اما متاسفانه خیلی از افراد فقط به بعد از انجام تزریق فکر می کنند و فقط به دنبال بهترشدن چهره‌شان هستند. در صورتی که باید بدانید این روش پزشکی خالی از دانستنی نیست و اگر فردی ناآگاهانه این روش ها را انجام دهد ممکن است پشیمانی‌های زیادی را به بار آورد. برای همین توصیه می شود قبل از انجام هر اقدامی به خصوص در زمینه زیبایی، آگاهی هایی را به دست بیاورید و سپس با دید باز و علم بیشتر برای زیبایی صورت خود اقدام کنید.

امروزه تزریق ژل و فیلر لب و گونه به عنوان یکی از روش های پرکاربرد و متداول زیباسازی صورت می باشد. به یمن آمدن نسل جدید ژل‌ها و هیالورونیکی که ماده‌ای طبیعی (پروتئین کلاژن) و کاملاً سازگار با بدن انسان می‌باشد، دیگر با خیالی راحت و مطمئن از نداشتن عوارض جدی تزریق ژل و فیلر (بر خلاف ژل‌ها دائمی قدیمی) می توانیم برای زیباسازی صورت اقدام نمایی

این نوع ژل‌ها و فیلر‌های جدید (هیالورونیکی) عارضه ندارد بنابراین می توانیم تزریق ژل و فیلر به لب‌ها و گونه‌ها (به‌طور سرپایی و بدون درد) را انجام دهیم و شاهد نتایح بسیار موثری در افزایش زیبایی و جذابیت صورت شخص باشیم.

نکته مهم: چنانچه ژل و فیلر تزریق شده مطابق سلیقه ی فرد نباشد، به راحتی می توان با استفاده از ماده‌ی حلال این نوع ژل‌ها و فیلر‌ها (هیالیز) ژل و فیلر تزریق شده را از بین برد و کاملاً به فرم اولیه برگرداند.

 

 

قبل از انجام هر اقدامی برای برجسته‌سازی دانستن چه مواردی لازم است؟

نکته حائز اهمیت برای گونه‌گذاری یا برجسته‌کردن لب‌ها این است که پزشک متبحر ابتدا با توجه به تجربه خود و سن هر فرد به‌طور اختصاصی با وی مشورت و به او توصیه می کند که آیا برایش تزریق ژل و فیلر هیالورونیک قابل جذب بهتر است یا تزریق چربی تا نتیجه کار کاملاً ً مطلوب باشد. گونه‌ها و لب‌های هر شخص دو جزء بسیار مهم در صورت (face) وی است، به‌طوری‌که در میزان برجسته‌کردن آنها فوق‌العاده باید دقت داشت، زیرا فرم‌دادن و حجم‌دادن به لب‌ها و گونه‌های یک فرد باید کاملاً  با شخص دیگری تفاوت داشته باشد. زیرا این دو جزء نقش بسیار مهمی در زیبایی کلی صورت دارند. به‌طوری‌که مثلاً یک فرم خاص برجسته‌کردن لب‌ها ممکن است در صورت یک شخص جلوه بسیار زیبایی داشته باشد ولی همین فرم خاص برای شخص دیگری به هیچ عنوان زیبایی نداشته باشد. بنابراین در برجسته کردن لب‌ها و فرم‌دهی گونه‌ها (گونه‌گذاری) باید فوق‌العاده آگاهانه هارمونی و هماهنگی سایر اجزای صورت از جمله بینی و چشم‌ها از نظر فاصله و زاویه‌های آن‌ها با لب و گونه‌ها را شناخت و به صورت کاملاً علمی و دقیق عمل کرد تا نتیجه کار مانند یک نقش هنرمندانه شود. 

نکاتی باید در برجسته کردن لب‌ها و گونه‎ها باید به آن توجه کرد:

باید توجه بسیار زیادی به نوع فرم دادن و مقدار (حجم) برجسته کردن لب‌ها و گونه‌ها داشت به‌طوری‌که در عین زیبایی حالت غیر طبیعی و مصنوعی نداشته باشد. باید توجه داشت عمق تزریق دقیق و صحیح باشد تا عارضه ای برای فرد ایجاد نشود.

در تزریق ژل‌ها و فیلر‌ها استفاده از ژل‌ها و فیلر‌های جدید قابل جذب هیالورونیک تاکید می شود، زیرا اگر توسط پزشک باتجربه و متبحر تزریق شود، عارضه هایی مانند گلوله شدن، جابه جا شدن، عفونت، آلرژی و … نخواهد داشت. باید دقت شود شکل ایجاد شده لب‌ها و گونه‌های جدید با بقیه اجزای صورت، سن شخص، موقعیت اجتماعی و شغلی فرد تناسب داشته باشد، به‌طوری که حالت مصنوعی نداشته و حالت طبیعی (natural) ظاهر شخص حفظ شود. مقدار تزریق باید به نحوی باشد که فرم کلی صورت شخص را به هم نزند.

عوارض تزريق ژل به صورت

یک توصیه مهم:
 
تجربه نشان داده که بهتر است برای گونه گذاری یا برجسته کردن لب‌ها در جلسه اول از مقدار کمی تزریق شروع کنیم زیرا اگر شما قصد افزایش حجم آن ها را داشته باشید توانایی و قدرت مانور پزشک برای افزایش حجم آن ها زیاد است و در نهایت یک لب یا گونه دلخواه و طبیعی حاصل خواهد شد که از نظر زیبایی، تناسب و طبیعی بودن آن رضایت بیمار را کسب می کند.
 
روش های معمول و متداول امروزی برای برجسته کردن لب‌ها و گونه‌گذاری کدامند؟
 
پرکننده های (Filler)  معمول و مرسوم امروزی 2 دسته اند:
 
1) ژل‌ها و  فیلر‌ها: 
 
بهترین و مطمئن‌ترین نوع ژل‌ها و فیلرها، ژل‌ها و فیلرهای هیالورونیک (پروتئین کلاژن) قابل جذب هستند. مهم‌ترین نکته آن است که از برترین مارک‌های معتبر و مورد تایید سازمان FDA استفاده شود.
 
نکته!

اگرچه مدت ماندگاری این نوع ژل‌ها و فیلر‌ها بین یک سال تا یک سال و نیم است ولی در عوض عارضه‌هایی مانند گلوله‌شدن، جابه‌جایی و عفونت را ندارند اما در گذشته ژل‌ها و فیلر‌هایی که به کار می رفتند، غیر قابل جذب بوده و عوارضی از جمله جابه‌جای، گلوله‌شدن و عفونت داشتند که امروزه تقریباً منسوخ شده اند و ژل‌ها و فیلر‌های جدید که قابل جذب هستند جایگزین برتر آن‌ها شده‌اند، چون کاملاً سازگار با بافت طبیعی بدن انسان ساخته شده و هیچ نوع عوارضی برای شخص ایجاد نمی کنند.

2) تزریق چربی:

همان‌طور‌که در مقالات پیشین گفته شد از بافت چربی طبیعی بدن خود فرد برای حجم دادن و برجسته کردن لب‌ها و گونه‌ها می توان استفاده کرد.

 

عوارض تزريق ژل به صورت

 

خدمات کلینیک پوست، مو، لیزر و لاغری باران با مدیریت دکتر فرهاد مهرنژاد

 • لیزر تخصصی عروق واریس در یک جلسه (صورت و بدن)
 • تزریق ژل لب و بوتاکس
 • جوانسازی دست‌ها با تزریق فیلر
 • رفع برجستگی و پژمردگی عروق پشت دست
 • پیشرفته‌ترین تکنولوژی قرن جهت لیفت صورت
 • رفع افتادگی پلک بالا
 • لیفت ابرو ( بدون جراحی)، لیفت صورت و گردن
 • رفع غبغب (بدون جراحی)
 • رفع افتادگی های زیر چانه
 • کم‌شدن عمق خطوط خنده و گریه ( رفع افتادگی گوشه های لب)
 • هایفوتراپی ، جوانسازی و لیفت صورت در یک جلسه
 • گونه‌گذاری بدون جراحی در یک جلسه
 • پاک‌کردن انواع تاتو و خالکوبی با لیزر فوق موثر
 • لیزر موهای زائد با جدیدترین دستگاه روز دنیا
 • سابسیژن جهت درمان جای جوش به همراه لیزر
 • جوانسازی با میکرونیدلینگ
 • مزوتراپی
 • جدیدترین دستگاه سه بعدی لاغری نواحی بازو، شکم، پهلو، سینه 

کلینیک پوست، مو، لیزر و لاغری باران

با مدیریت دکتر فرهاد مهرنژاد

 
عوارض تزريق ژل به صورت
جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.
dr.mehrnezhad@
 
عوارض تزريق ژل به صورت
همین حالا تماس بگیرید
۰۲۱-۲۶۸۵۱۸۵۴
۰۲۱-۲۲۷۰۳۱۳۴
۰۲۱-۲۶۸۵۱۸۲۷
۰۹۱۰۶۷۶۷۹۱۴
 

 
عوارض تزريق ژل به صورت
خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، کوچه رفعت، پلاک ۳، طبقه همکف
عوارض تزريق ژل به صورت

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

شاید دوست داشته باشید:

دانلود pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم

خرید pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید پی دی اف کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید کتاب […]

جهت دانلود کتاب مکانیک کوانتومی کلیک کنید !

دانلود pdf کتاب مکانیک کوانتومی حسین بیانی پوران پژوهش تعداد صفحه : 730 حجم : 182 مگابایت کیفیت : خوب […]

پی دی اف کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران گلابچی

جهت دانلود این کتاب کلیک کنید   دانلود کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران اثر محمود گلابچی – فیدیبو https://fidibo.com › … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.