درمان ناراحتی‌های شایع در کودکان و شیرخواران

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

نفخ ودل پیچه

دل پیچه در شیر خواران با گریه‌های طولانی در شبانه روز همراه می‌باشد و باعث ناراحتی و بی خوابی کودک و والدین می‌گردد. برای درمان دل پیچه ضمن مشورت با پزشک معالج، رعایت موارد زیر می‌تواند باعث رفع این مشکل شود:

  1. حالت مناسب بدن کودک به هنگام تغذیه شیرو ممانعت از ورود هوا به داخل معده شیرخوار
  2. کمک به تسهیل آروغ زدن شیر خوار پس از تغذیه (به آرامی شکم کودک را ماساژ دهید ویا او را با شکم روی زانوی خود خوابانده و به آرامی به پشت او ضربه بزنید).
  3. استفاده از دارو‌های ضد دل پیچه مناسب مثل شربت گرایپ واتر دینه این محلول فرآورده گیاهی منحصر به فردی است که نه تنها در آن از هیچ‎گونه رنگ، طعم دهنده و شیرین کننده مصنوعی استفاده نشده است بلکه عاری از مواد مضر مانند الکل و جوش شیرین (بیکربنات سدیم) می‌باشد.

این فرآورده بیش از ۱۴ سال است که در بخش داروسازی گیاهی مجتمع صنایع دینه ایران تولید شده و نه تنها در درمان نفخ و دل پیچه کودکان بلکه در دوز بالاتر برای بزرگسالان نیزموثر است.

 

درمان ناراحتی‌های شایع در کودکان و شیرخواران

سرفه‌های آزار دهنده

از مهمترین علل سرفه در کودکان عفونت مجاری تنفسی فوقانی همراه با التهاب و تورم مخاط و برونشیت می‌باشد. سرفه یک مکانیسم دفاعی است و اگر چندان شدید نباشد نیاز به درمان ندارد. نوشیدن مایعات گرم و استفاده ازمرطوب کننده (دستگاه بخور) در بهبود سرفه موثر می‌باشد. همچنین می‌توان از شربت‌های گیاهی استفاده کرد که نسبت به ضد سرفه‌های شیمیایی از عوارض جانبی کمتری برخوردار است.

یکی از مناسب‌ترین فرآورده‌های گیاهی برای بهبود سرفه کودکان شربت پدی کاف دینه است که دارای عصاره آویشن، عصاره پیچک یا عشقه و همچنین ختمی و اثر بخشی بسیار بالامی باشد. این شربت که بیش از ۸ سال است توسط بخش داروسازی گیاهی دینه ایران تولید می‌شود خوش طعم و عاری از الکل، رنگ، شیرین کننده و طعم دهنده مصنوعی است ودر نظر سنجی‌های انجام شده تا کنون از رضایت بالای پزشکان و بیماران برخوردار بوده است.

قابل تهیـه در کلیه داروخـانه‌های کشور

درمان ناراحتی‌های شایع در کودکان و شیرخواران

تلفن: ۰۲۱۶۱۰۱۸ – داخلی ۱ و ۳

درمان ناراحتی‌های شایع در کودکان و شیرخواران

www.dinehiran.ir

info@dinehiran.ir
شماره ثبت دارو: ۸۰۷۴۸۵۰۲۰۳۲۲۰۹۶۷
شماره ثبت دارو: ۳۱۳۴۲۲۷۱۲۳۹۳۹۷۳۸

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

شاید دوست داشته باشید:

دانلود pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم

خرید pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید پی دی اف کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید کتاب […]

جهت دانلود کتاب مکانیک کوانتومی کلیک کنید !

دانلود pdf کتاب مکانیک کوانتومی حسین بیانی پوران پژوهش تعداد صفحه : 730 حجم : 182 مگابایت کیفیت : خوب […]

پی دی اف کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران گلابچی

جهت دانلود این کتاب کلیک کنید   دانلود کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران اثر محمود گلابچی – فیدیبو https://fidibo.com › … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.