ورزش‌های تناسب اندام در نقاط مختلف دنیا

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

وب‌سایت بدونیم: علاقه های ورزشی هم مثل هر چیز دیگری در هر فرهنگ متفاوت است و تمرین های ورزشی متفاوتی در نقاط مختلف دنیا وجود دارد. زومبا، هیت و بسیاری ورزش های جذاب دیگری که با دیدنشان ترغیب می شوید آن ها را امتحان کنید.

ورزش های جالب تناسب اندام در نقاط مختلف دنیا

پارکور، فرانسه

ورزش پارکور که توسط یک مرد فرانسوی به نام دیوید بلا اختراع شده است به مدت ۱۰ سال است که در فرانسه رایج شده است. این ورزش در انگلیس نیز به رسمیت شناخته شده است و به “the path” معروف است. پارکور در انگلیس نوعی آموزش موانع در ارتش است که افراد هنر بالا رفتن از دیوار، حفظ تعادل روی نرده ها و پریدن از روی پشت بام ها را تمرین می کنند. ورزش پارکور باعث تقویت تعادل، قدرت و هماهنگی ذهن و جسم می شود.

ورزش های جالب تناسب اندام در نقاط مختلف دنیا


کاپوئرا، برزیل

کاپوئرا یک هنر رزمی در برزیل است که شامل حرکات رقص و آکروباتیک است. تاریخچه این ورزش به قرن ۱۶ باز می گردد زمانی که برده های آفریقایی تمرین های رزمی خود را با نشان دادن حرکات آکروباتیک از دیگران پنهان می کردند. کاپوئرا یک ورزش قوی است که باعث تقویت تمرکز، قدرت و پویایی فرد می شود.

ورزش های جالب تناسب اندام در نقاط مختلف دنیا


باسبال، اسپانیا

باسبال یکی از محبوب ترین ورزش ها در اسپانیاست و ترکیبی از ورزش های والیبال، فوتبال و کاپوئراست. ورزشکاران روی یک ترامپولین بادی بزرگ بازی می کنند و باید تعادل خود را هنگام پرتاب کردن توپ از روی تور حفظ کنند. باسبال اکنون به کشورهای زیادی از جمله آلمان، پرتغال و فرانسه راه یافته است.

ورزش های جالب تناسب اندام در نقاط مختلف دنیا


یکچرخه سواری، بریتانیا

همه می دانیم که حفظ تعادل بسیار مهم است اما انگلیسی ها به آن اهمیت بیشتری می دهند. آن ها ورزشی دارند به نام یکچرخه سواری که نیاز به تعادل و تمرکز زیادی دارد. این ورزش در کوهستان ها، پیاده روها و پیست های دوچرخه سواری تمرین می شود و باعث تقویت عضلات پاها میشود.

ورزش های جالب تناسب اندام در نقاط مختلف دنیا

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

شاید دوست داشته باشید:

دانلود pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم

خرید pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید پی دی اف کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید کتاب […]

جهت دانلود کتاب مکانیک کوانتومی کلیک کنید !

دانلود pdf کتاب مکانیک کوانتومی حسین بیانی پوران پژوهش تعداد صفحه : 730 حجم : 182 مگابایت کیفیت : خوب […]

پی دی اف کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران گلابچی

جهت دانلود این کتاب کلیک کنید   دانلود کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران اثر محمود گلابچی – فیدیبو https://fidibo.com › … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.