افزایش استانداردسازی آزمایشگاه‌ها با رش

admin دسته‌بندی نشده

[ad_1]

شرکت تشخیص پزشکی رش (Roche Diagnostics) نوآوری‌های قدرمند خود را در یازدهمین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره کشوری بهبود کیفیت در آزمایشگاه‌های کلینیکی در ایران به نمایش می‌گذارد.

با تقویت و کارآمد نمودن بالاترین استاندارد‌های موجود در تست‌های آزمایشگاهی، امکان تصمیم گیری بالینی بهتر برای مراقبت بهینه از بیماران فراهم می‌گردد.

 

تهران، ایران، ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸ – شرکت Roche Diagnostics از آخرین نوآوری ها، راه حل‌ها و خدمات تشخیص پزشکی در یازدهمین کنگره بین المللی و شانزدهمین کنگره کشوری بهبود کیفیت در آزمایشگاه‌های کلینیکی در تهران، ایران رونمایی نمود. راندمان و کارآیی بیشتر در یک آزمایشگاه دارای سیستم‌های اتوماسیون منجر به دست یابی به نتایج سریع، باکیفیت و قابل اطمینان شده و قابلیت تصمیم گیری به موقعِ بالینی را در هنگام دریافت تشخیص دقیق به نفع بیمار امکان پذیر می‌سازد.

برای اولین بار در ایران، شرکت رش از سیستم cobas® ۶۵۰۰ رونمایی نمود؛ که در واقع یک راه حل اتوماتیک، دیجیتالی و کاملاً یکپارچه و یک راه حل نوین در زمینه آزمایش ادرار در آزمایشگاه‌ها محسوب می‌شود. علاوه بر آن، این کنگره در واقع به عنوان یک پلت فرم قدرتمند جهت معرفی دستگاه آنالیزور انعقاد تمام اتوماتیک cobas® t. ۴۱۱ مطرح گردید که در آن انتقال معرف‌ها در آزمایشگاه‌های انعقاد بصورت اتوماتیک انجام می‌پذیرد و به خاطر این اتوماسیون، راندمان و کارآیی بهتری برای پرسنل آزمایشگاهی فراهم می‌گردد.

 

آقای دکتر واسیلیس باکویانیس، مدیر شرکت رش (Roche Diagnostics) در ایران در خصوص شرکت در این کنگره اظهار نظر نمودند: “مفهوم اتوماسیون آزمایشگاهی روز به روز بااهمیت‌تر شده و رو به پیشرفت می‌باشد. راه حل‌های اتوماسیون آزمایشگاهی ویژه رش، راهکار‌های هدفمند را برای همه آزمایشگاه‌ها (از لحاظ نوع و اندازه) امکان پذیر می‌نماید. در نهایت، نمونه کار‌های جامع و فراگیر ساخته شده که در شرکت Roche Diagnostics با هدف اتوماسیون کامل تولید می‌گردند، منجر به افزایش بهره وری، ایمنی و کارآیی در آزمایشگاه‌ها شده و نتایج آزمایش را بصورت دقیق، سریع و قابل اطمینان هم برای بیمار و هم برای پرسنل آزمایشگاه ارائه می‌نماید. شانزدهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت در آزمایشگاه‌های کلینیکی در واقع یک رویداد عالی برای نمایش دستاورد‌ها و پیشرفت‌های جدید در صنعت تشخیص پزشکی می‌باشد. “

 

در بخش نمایشگاهیِ این کنگره، شرکت Roche غرفه‌ای را در اختیار داشت و در آن اشخاصی نظیر دکتر سعید سمیعی، رئیس آزمایشگاه بیمارستان پارس حضور داشتند: “از نقطه نظرِ یک پاتولوژیست، تشخیص به معنی “همه چیز” می‌باشد. البته دیدگاه ما درخصوص تشخیص پزشکی، تنها تشخیص یک بیماری خاص نمی‌باشد. یعنی در واقع تشخیص یک روش مقطعی (cross-sectional) نیست که بعد از گذشت مدت زمانی به پایان برسد. از دید ما، تشخیص یک فرآیند بلندمدت است که باید بطور کامل و دقیق دنبال شود. در واقع، از نظر ما پیگیری روند بهبودی بیمار قسمت عمدۀ روند تشخیص را تشکیل می‌دهد. اگر ما از این دید به فرآیند تشخیص نگاه کنیم، در واقع به خوبی بخش مهمی از فرآیند درمان توسط پزشک را طی نموده ایم و نتایج مثبتی را بدست خواهیم آورد. “

نوآوری‌های ارائه شده توسط شرکت Roche تنها دربرگیرنده راه حل‌ها و دستگاه‌های معرفی شده توسط این شرکت نمی‌باشد، بلکه شامل روش‌های ارائه خدمات به همکاران و مشتریان شرکت نیز می‌گردد. با بیش از ۴۵۰ متخصص محلی اختصاصی، تجربۀ جهانی در تشخیص‌های آزمایشگاهی (IVD, In-Vitro Diagnosis)، دانش فنی و مهارت‌های تخصصی، شرکت رش بطور پیوسته در حال پیشرفت در ایران می‌باشد. این شرکت متعهد به ارائه خدمات به متخصصین مراقبت‌های بهداشتی می‌باشد: کار‌هایی نظیر برنامه همکاری و مشارکت قوی با ارائه خدمات آموزشی در این صنعت، انتقال مهارت‌ها و پشتیبانی در زمینه تشخیص‌های آزمایشگاهی، ارائه مزایای ملموس و بی نظیر به HCP‌ها (Healthcare Professionals) و درنتیجه بیماران از جمله این موارد می‌باشند. نمونه‌هایی از این قبیل شامل پلت فرم آنلاین آموزشی که برای متخصصین در این زمینه این امکان را فراهم می‌آورد تا بطور پیوسته آموزش داده شوند، و همچنین مرکز خدمات پشتیبانی مشتریان – که تنها خط مستقیم پشتیبانی فنی و کاربردی تشخیص‌های IVD در ایران می‌باشد. یکی دیگر از موارد برجسته این کنگره، معرفی Roche Healthcare Consultancy بود که بخشی از برنامه مشارکت (Partnership Program) برای اولین بار در ایران می‌باشد. با یکپارچه سازی داده ها، منابع و اشخاص، مشاوره رش، همکاری نزدیک خود را با متخصصین مراقبت‌های بهداشتی آغاز نموده است تا به ارائه خدمات و سناریو‌های ارزشمند بپردازد و به سازمان‌های بهداشتی کمک نماید تا نتایج بهتری را در خصوص کیفیت نتایج کلینیکی، بهره وری عملیاتی ارتقاء یافته و همچنین اهداف بلندمدت و پایدار سازمانی کسب نمایند.

در خصوص شرکت تشخیص پزشکی رش خاورمیانه (RDME):

شرکت RDME گام و حرکت کم سابقه‌ای را در جهت تشخیص‌های آزمایشگاهی انجام داده است و اولین شرکت دارای مرکز مدیریت و و مرکز تدارکات در خاورمیانه می‌باشد. شرکت RDME مالکیت خود را در فرآیند‌های زنجیره تأمین، کنترل کیفیت و پشتیبانی مشتریان توسعه داده است واز طریق این مرکز آن را انجام می‌دهد. متمرکز بودن این عملیات و تعهد شرکت رش به استاندارد‌های جهانی، به واسطه یک تیم متخصص و بسیار مجرب حاصل شده است که مجموعه کاملی از خدمات را ارائه می‌نمایند. با این توانمندسازیِ منطقه ای، شرکت RDME به مشتریان و توزیع کنندگان نزدیک‌تر شده است. این سرمایه گذاری‌ها به شرکت RDME این امکان را داده است تا از صرف یک “تأمین کننده” به یک شریک مطمئن در زمینه تشخیص‌های IVD برای مشتریانش تبدیل گردد.

شرکت RDME نمونه کار‌های کامل و خدمات جامعی را در ۱۶ کشور خاورمیانه ارائه می‌نماید: امارات متحده علی، عربستان سعودی، عراق، ایران، قطر، کویت، بحرین، عمان، یمن، سوریه، اردن، فلسطین، لبنان، مصر، لیبی و مالدیو. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت www.roche-middleeast.com مراجعه نمایید.

در خصوص اطلاعات بیشتر لطفا با مدیریت روابط عمومی (بخش خاورمیانه) خانم میسون رمضان به آدرس ذیل تماس حاصل فرمایید:

Maysoun.ramadan@roche.com

[ad_2]

بک لینک

دانلود کتاب

شاید دوست داشته باشید:

دانلود pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم

خرید pdf کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید پی دی اف کتاب سیر تا پیاز زبان انگلیسی دوازدهم , خرید کتاب […]

جهت دانلود کتاب مکانیک کوانتومی کلیک کنید !

دانلود pdf کتاب مکانیک کوانتومی حسین بیانی پوران پژوهش تعداد صفحه : 730 حجم : 182 مگابایت کیفیت : خوب […]

پی دی اف کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران گلابچی

جهت دانلود این کتاب کلیک کنید   دانلود کتاب عناصر سازه‌ای برای معماران اثر محمود گلابچی – فیدیبو https://fidibo.com › … […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.